اقتصادی

تخصیص سهام عدالت به جاماندگان منتفی شد

به گزارش سرمایه گستران، حسین قربان‌زاده با بیان اینکه موضوع پرتفوی جاماندگان سهام عدالت برای سومین مرتبه در هیئت دولت مطرح شد، اظهار کرد: امروز هم با واگذاری هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و ملی مس ایران به جاماندگان سهام عدالت موافقت نشد و در نتیجه تخصیص سهام عدالت به جاماندگان منتفی شد.

وی توضیح داد: دولت دیگر سهام ارزنده‌ای با ارزش ۳۵ هزار میلیارد تومان ندارد که به جاماندگان سهام عدالت تخصیص دهد. در واقع قرار بود به ۳.۵ میلیون نفر افرادی که به عنوان جامانده سهام عدالت شناسایی شده بودند (افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و همچنین سه دهک اول ایثارگران)، نفری ۱۰ میلیون تومان سهام تخصیص داده شود.

به گزارش سرمایه گستران، پیش از این مقرر شد تا ۱۰ میلیون تومان سهام عدالت به سه میلیون و پانصد هزار نفر از مشمولان کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سه دهک اول ایثارگران واگذار شود و اعضای شورای‌عالی اجرایی سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی واگذاری سهام عدالت به سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر با واگذاری ۱۰ میلیون تومان سهام عدالت به سه میلیون و پانصدهزارنفر از مشمولان کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سه دهک اول ایثارگران موافقت کردند.

سرمایه گستران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا