امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
18:44:43 - یکشنبه 8 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسط کمیته امداد اصفهان در سال گذشته انجام شد :
اختصاص بیش از ۳۱۰ میلیارد ریال در بخش مسکن به مددجویان  تحت حمایت
مدیرتأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به ارائه خدمات این کمیته در بخش مسکن مددجویی ، اظهار داشت : در سال گذشته بیش از ۳۱۰ میلیارد ریال برای اجرای ۴ هزار و ۴۳۴ مورد خدمات مسکن مددجویان تحت پوشش در استان هزینه شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان؛ علیرضا رجائی افزود: از مجموع اعتبار هزینه شده، ۴۲ میلیارد و ۴۷۸  میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی و مابقی از محل اعتبارات امدادی ، کمک خیرین ، تسهیلات و آورده مددجویان هزینه شده است.
وی گفت: در بخش تأمین مسکن مددجویان روستائی ۲۵۸ مورد فعالیت انجام که در این بخش نیز بیش از ۴۶ میلیارد و ۵۱۱ میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرتأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اصفهان تعداد مسکن احداث ، خریداری یا تکمیل شده برای مددجویان شهری را نیز۵۶۰ مورد با صرف اعتباری بالغ بر ۲۲۵ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی همچنین به ۳۶۱۶ مورد تعمیرات کلی و جزئی منازل، احداث حصار و ساخت فضای جانبی برای مسکن مددجویان نیز اشاره و تصریح کرد: در این بخش بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال هزینه شده است.

رجائی خاطر نشان کرد: هزینه های انجام شده در این حوزه در سال ۹۴ نسبت به سال قبل از آن رشدی ۲۰۰ درصد داشته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب