امروز جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
10:39:33 - چهارشنبه 8 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طی سه سال گذشته صورت گرفت
کمک ۳ میلیارد تومانی شهرداری برای ساخت موزه دفاع مقدس اصفهان
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: شهرداری اصفهان از سه سال گذشته، هر سال یک میلیارد تومان به موزه دفاع مقدس اصفهان اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، علی قاسم‌زاده با اشاره به اینکه موزه دفاع مقدس اصفهان از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حال ساخت است، اظهار کرد: داستان موزه دفاع مقدس اصفهان که کلنگ احداث آن سال ۷۷ به زمین زده شد پس از ۱۸ سال هنوز به پایان نرسیده است.

وی افزود: شهرداری اصفهان از سه سال گذشته، هر سال یک میلیارد تومان به موزه دفاع مقدس اصفهان اختصاص داده و امیدواریم این موزه امسال به بهره‌برداری برسد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان در ادامه با اشاره به سالن بزرگ گلستان شهدای اصفهان تاکید کرد: گلستان شهدا یکی از نمادهای دفاع مقدس در اصفهان به حساب می‌آید که حفظ و ساماندهی آن از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل احداث سالن گلستان شهدا متوقف شده است.

وی در ادامه از احیای معراج‌الشهدا خبر داد و بیان کرد: سردخانه خیابان کهندژ که شهدای هشت سال دفاع مقدس به این مکان منتقل و پس از آن به سمت گلستان‌ شهدای اصفهان تشییع می‌شدند نیز به موزه معراج‌الشهدا تبدیل خواهد شد.

قاسم‌زاده همچنین با اشاره به بوستان شهری که در آن از المان‌های دفاع مقدس استفاده شده و توسط سپاه پاسداران کلید خورده است، تصریح کرد: قرار است این بوستان که در سپاهان‌شهر است با مشارکت شهرداری اصفهان به فضایی عمومی تبدیل شود.

وی تاکید کرد: در بودجه ۹۵ شهر اصفهان نیز ردیفی به بوستان دفاع مقدس اختصاص یافته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب