امروز جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
6:46:48 - چهارشنبه 29 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان:
۸۲۵ نیکوکار به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین پیوستند
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: در روز شهادت حضرت علی(ع) ۸۲۵ نیکوکار با مراجعه به دفاتر و پایگاه های کمیته امداد در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کردند.

به گزارش  پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان؛ بهرام سوادکوهی با اشاره به جذب حامی در طرح های اکرام ایتام و محسنین تصریح کرد: در این طرح خیران و نیکوکاران به ‏یاری فرزندان نیازمند شتافته و با حمایت های مادی و معنوی خود گره ای از مشکلات بزرگ ‏ایشان را باز می کنند.

وی اضافه کرد: همزمان با ۲۱ ماه مبارک رمضان ۲۱۸ پایگاه این نهاد در استان ، ثبت نام از حامیان را بر عهده داشته که ۶۰۰ حامی نیکوکار حمایت از ۶۳۵ یتیم و ۲۲۵ خیر حمایت از ۲۵۰ فرزند نیازمند غیر یتیم را عهده دار شدند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان با اشاره این که ثبت نام از حامیان از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده است تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۱۶۵۳ فرزند یتیم در طرح اکرام و ۷۴۰ فرزند نیازمند غیر یتیم در طرح محسنین مورد حمایت نیکوکاران قرار گرفته اند.

وی اضافه کرد: ثبت نام از حامیان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب