اخبار استان ها

۲۸۷ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف پیش‌بینی شده است

جواد قناعت امروز پنجشنبه بیست اردیبهشت ماه در گفتگو با خبرنگار سرمایه گستران اظهار کرد: از مجموع شعب پیش بینی شده ۱۶۷ شعبه ثابت و ۱۲۰ شعبه هم سیار می باشد.

وی گفت: ۱۴۴ شعبه در شهرها و ۱۴۳ شعبه هم در مناطق روستایی مستقر می شوند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات اندیشیده شد، تصریح کرد: انتخابات رأس ساعت ۸ صبح فردا جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه آغاز می شود.

وی با ذکر این نکته که نتیجه انتخابات در سه حوزه انتخابیه استان در دور اول مشخص شده، گفت: با عنایت به اینکه هیچکدام از نامزدها در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف نتوانستند حد نصاب آرا را کسب کنند، انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد.

قناعت با اشاره به اقدامات انجام شده برای برگزاری انتخابات در استان، ادامه داد: تشکیل ستاد، برگزاری جلسات ستاد و کمیته های ذیل آن به صورت منظم و … به طور منظم در دستور کار استان بود و با جدیت دنبال شد.

وی افزود: در این دوره هم همه امکانات و ظرفیت های دستگاه های اجرایی برای استفاده در بحث تبلیغات در اختیار نامزدها قرار گرفته است.

استاندار خراسان جنوبی گفت: کلیه فرآیندهای برگزاری انتخابات در این دوره هم بدون کاستی مثل دور اول و طبق جدول زمان بندی وزارت کشور برگزار شده است.

منبع خبر : ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا