شهر و جامعهعناوین اخبار

آزادی ۵۳۱ زندانی جرائم غیرعمد در اصفهان

در این جلسه که اعضاء هیئت امناء نیزحضور داشتند،گرجی زاده مدیرکل زندان های استان ومدیرعامل ستاد دیه به ارائه گزارشی از روند فعالیت های انجام گرفته در راستای آزادی زندانیان پرداخت.

وی اظهارکرد: در طی ۹ ماهه گذشته و در سال جاری تعداد ۵۳۱ زندانی جرائم غیر عمد استان با کل بدهی ۸۳۴۸۳۲۶۱۸۴۵۰ ریال از زندان های استان آزادو به آغوش خانواده و جامعه بازگشته اند.

گرجی زاده افزود: از کل بدهی یاد شده مبلغ ۴۷۴۹۸۹۷۸۶۳۰۵ ریال گذشت شاکی-۱۲۱۰۰۴۴۶۰۶۱۰ ریال پرداختی توسط ستاددیه ومبلغ ۱۸۶۷۵۵۹۲۴۶۷۲ ریال نیز از سایر منابع پرداخت شده است.

مدیرعامل ستاددیه اصفهان در ادامه ضمن قدردانی از کمک و مشارکت خیرین گفت: برای اولین بار ستادمردمی دیه استان دارای مکان و فضای ثابت ومجزا گردیده که با کمک شهرداری و شورای اسلامی شهر در واگذاری زمین و کمک خیرین و ستاددیه مرکز ،مجموعه ساختمان اداری در سفر ریاست قوه قضاییه در مساحت ۷۵۰ متر مربع در ۴ طبقه با هزینه ای بالغ بر ۱۳۵۰۰۰۰۰ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

در این ادامه این جلسه نیز پس از بررسی و موافقت ومخالفت اعضاء با پرداخت وام به تعدادی از مددجویان جرائم غیر عمد دیگر استان-دکتر حبیبی رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاددیه استان از حضور و مشارکت خیرین در زمینه های مختلف قدردانی کرد.

وی کمک ها و مشارکت های خیرین بصورت نقدی و غیر نقدی را برگ زرینی در کارنامه آخرتی افراد بیان کرد و اظهارامیدواری نموددر آینده نیز این تعامل ومشارکت ها ادامه یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا