اقتصاد کلان

دشواری‌های جنگ اقتصادی نیز نتوانست مانع از رشد فولاد اکسین شود

 علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان می گوید: اراده و توجه مدیریت شرکت را به راه‌اندازی کارخانه فولادسازی معطوف دانست تا پس از بهره‌برداری از آن و تامین اسلب کافی، علاوه بر رشد تولید ورق عریض فولادی، محصولات با ارزش افزوده بالا همچون فولاد زنگ‌نزن هم به سبد تولیدات شرکت اضافه شود.

او افزود: با اجرای این طرح علاوه بر کاهش حمل‌ونقل، کاهش انرژی و کاهش حوادث جاده‌ای، تامین مواد اولیه شرکت که موضوع بسیار مهم و اساسی در صنایع تولیدی است، رقم خواهد خورد.

آقای محمدی در ادامه به دشواری‌های جنگ اقتصادی اشاره کرد و یادآور شد: حتی این موضوع نیز نتوانست فرزندان ملت ایران در شرکت فولاد اکسین خوزستان را از تحول‌آفرینی و رکوردشکنی باز بدارد. نه تنها این، بلکه با اجرایی شدن برنامه‌های توسعه‌ای شرکت، شاهد حضور پرقدرت در عرصه رقابت فولاد جهان و تصاحب بازار‌های بین‌المللی خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: به جرات می‌توان گفت آنچه امروزه در فولاد اکسین خوزستان جریان دارد، تجلی واقعی شعار سال یعنی جهش تولید با حضور فعال و مشارکت فرزندان فرهیخته، متخصص و سرمایه انسانی غنی این مرز و بوم است و امسال با همدلی و هم‌افزایی تمام ارکان شرکت و سخت‌کوشی و ایمان قلبی کارکنان و کارگران و بهره‌گیری از دانش و تجارب گران‌سنگ متخصصان بومی با پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای در جهت تحقق ظرفیت تولید اسمی، نام فولاد اکسین، چون نگینی بی‌بدیل بر پیشانی اقتصاد کشور خواهد درخشید.

باشگاه خبرنگاران جوان خوزستان اهواز

منبع خبر : ایران اکونا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا